Mapy służące do czynności prawnych, w tym m.in.: mapy do celów regulacji stanów prawnych nieruchomości, mapy do celów założenia księgi wieczystej dla nieruchomości, mapy z projektem podziału.

Jakie mapy można wykorzystać do celów prywatnych

W zależności od celu w jakim wykorzystana zostanie mapa zapewniamy pełną pomoc w dostępie do opracowań. Główne mapy, które niezbędne są w procesie inwestycyjnym to:

  • MAPA ZASADNICZA jest opracowaniem kartograficznym zawierającym informacje o wzajemnym usytuowaniu budynków, sieci uzbrojenia terenu, danych ewidencji gruntów, innych obiektów topograficznych.
  • MAPA EWIDENCYJNA jest opracowaniem kartograficznym zawierającym przestrzenne informacje o granicach działek i innych obiektów ewidencyjnych, w tym o granicach konturów użytków gruntowych i klas bonitacyjnych oraz ich oznaczeniach

 

W ramach prac geodezyjnych dostarczamy również mapy z projektami przyszłych podziałów projektów przygotowanych według zapotrzebowania klientów.

Szukasz geodety w Olsztynie? Służę fachową pomocą w zakresie  map. Koniecznie sprawdź pełną ofertę usług geodezyjnych, które pozwolą przejść proces inwestycyjny sprawnie i bez zbędnych problemów.